ARCHIWUM INFORMACJI

Zapraszamy do korzystania z bazy artykułów i newsów zamieszcznaych na stronie szkoły.
Poniedziałek, 12 Kwiecień 2021, 18:27

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA UCZNIÓW KLAS I-III

„KONKURS EKOLOGICZNY Z OKAZJI DNIA ZIEMI ”

1. Organizator: Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie.

2. Cele Konkursu:

1) Zrozumienie współzależności człowieka i środowiska.

2) Wdrażanie uczniów do pracy samokształceniowej, samodzielnego poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności.

3) Rozbudzenie zamiłowań plastycznych wśród dzieci, promowanie i rozwijanie uzdolnień plastycznych.

4) Rozwijanie wrażliwości ekologicznej.

3. Warunki uczestnictwa w Konkursie:

1) W konkursie mogą brać udział wszyscy chętni uczniowie klas I-III naszej szkoły.

Tematyka prac:

Klasy 1- Wykonaj plakat ekologiczny promujący Dzień Ziemi.

Klasy 2- Wykonaj przydatny przedmiot z materiałów ekologicznych (np. przybornik na kredki, wazonik, itp.).

Klasy 3- Wykonaj element stroju z materiałów ekologicznych (np. kapelusz, bluzka,spodnie, itp.).

2) Praca powinna być wykonana indywidualnie i samodzielnie.

3) Technika wykonania prac plastycznej dowolna.

4) Format pracy dowolny.

5) Zdjęcie pracy wraz z danymi (imię i nazwisko ucznia oraz klasa) należy wysłać na stronę facebookową szkoły w wiadomości prywatnej

do 30.04.2021r.

6) Prace dostarczone po terminie nie będą oceniane.

7) Konkurs zostanie rozstrzygnięty dnia 04.05.2021r.

8) Prace zostaną ocenione przez Komisję Szkolną według określonych kryteriów w regulaminie – zgodność z tematem, oryginalność i estetyka wykonania.

9) Zostaną przyznane nagrody za I-III miejsca oraz wyróżnienia.

10) Decyzje Komisji są ostateczne.

11) Wszystkie prace zostaną zaprezentowane na stronie facebookowej szkoły.

Organizatorzy Malwina Reszka i Ewelina Suwińska.