ARCHIWUM INFORMACJI

Zapraszamy do korzystania z bazy artykułów i newsów zamieszcznaych na stronie szkoły.
środa, 31 Marzec 2021, 13:51
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Palmami Wielkanocnymi przygotowanymi przez najmłodszych uczniów Naszej Szkoły
Za nami Niedziela Palmowa, która rozpoczęła Wielki Tydzień. Z tej okazji nasi uczniowie z klas I, II, III i VI własnoręcznie wykonali palmy wielkanocne. I zanieśli je do swoich kościołów parafialnych. Ich prace stworzyły piękną wystawę., którą znajdziemy w linku poniżej:
Prezentacja
Zapraszamy do jej obejrzenia galerii zdjęć:

TUTAJ