ARCHIWUM INFORMACJI

Zapraszamy do korzystania z bazy artykułów i newsów zamieszcznaych na stronie szkoły.
Piątek, 12 Marzec 2021, 18:19

Informacja dla rodziców i dzieci klas 1-3

Zgodnie z rozporządzeniem w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty informujemy Państwa, że od poniedziałku tj. 15 marca do 19 marca w trybie nauki online pozostają uczniowie klas:
1a, 1b, 2c i 3c

Uczniowie klas 2a, 2b, 3a i 3b powracają do nauki w szkole.
Wszystkie zajęcia odbywają się zgodnie z planem lekcji.

Świetlica szkolna działa zgodnie z harmonogramem.

Szczegółowe informacje na stronie MEiN