Informator Microsoft 365 dla uczniów i rodziców

Od poniedziałku 23 stycznia uczniowie z województwo warmińsko-mazurskiego rozpoczna zimowy wypoczynek.  Niezależnie od tego, czy uczniowie będą wyjeżdżali na zorganizowany wypoczynek, spędzą ferie w domu lub na półkoloniach, ważne jest zachowanie podstawowych zasad i przepisów bezpieczeństwa.
Zapraszamy do odwiedzin strony Ministerstawa Edukacji i Nauki, gdzie poruszone jest wiele kwestii bezpieczeństwa podczas ferii zimowych :

Otrzymaliśmy dofinansowanie projektu w ramach RPO WM 2014-2020

W ramach działania 2.2 Podniesienie jakości oferty edukacyjnej ukierunkowanej na rozwój kompetencji kluczowych uczniów, oddziałanie 2.2.1 Podniesienie jakości oferty edukacyjnej ukierunkowanej na rozwój kompetencji kluczowych uczniów – projekty konkursowe, Nasza szkoła na początku bieżącego roku złożyła wniosek o dofinansowanie projektu pt. „Innowacyjnie i fantazyjnie”. W konkursie uzyskaliśmy 118,5 punktów tym samym zajmując 11 miejsce na 176 projektów oraz otrzymując dofinansowanie na projekt o wartości 425 302,52 zł z czego wkład z Unii Europejskiej stanowi 361 507,14 zł...więcej

środa, 21 Grudzień 2022, 19:09

Końcówka roku kalendarzowego jest dla nas bardzo intensywna - dziś odbyły się warsztaty z okazji akcji "HejTy STOP!"🗣️🛑
Przez 3 godziny uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zajeciach prowadzonych przez Pana Andrzeja Piaseckiego oraz jego siostrę Panią Katarzynę.
Serdeczne podziękowania za cenną lekcję antyhejtową 😇

Galeria zdjęć z wydarzenia:

Więcej zdjeć znajdziecie na stronie facebookowej Samorzadu Uczniowskiego

Strona facebooka Samorzadu Uczniowskiego SP 2 w Działdowie:

WYCHOWANIE PRZEZ CZYTANIE TUTAJ

Liczba odwiedzin: 19131