Informator Microsoft 365 dla uczniów i rodziców

Od poniedziałku 23 stycznia uczniowie z województwo warmińsko-mazurskiego rozpoczna zimowy wypoczynek.  Niezależnie od tego, czy uczniowie będą wyjeżdżali na zorganizowany wypoczynek, spędzą ferie w domu lub na półkoloniach, ważne jest zachowanie podstawowych zasad i przepisów bezpieczeństwa.
Zapraszamy do odwiedzin strony Ministerstawa Edukacji i Nauki, gdzie poruszone jest wiele kwestii bezpieczeństwa podczas ferii zimowych :

Otrzymaliśmy dofinansowanie projektu w ramach RPO WM 2014-2020

W ramach działania 2.2 Podniesienie jakości oferty edukacyjnej ukierunkowanej na rozwój kompetencji kluczowych uczniów, oddziałanie 2.2.1 Podniesienie jakości oferty edukacyjnej ukierunkowanej na rozwój kompetencji kluczowych uczniów – projekty konkursowe, Nasza szkoła na początku bieżącego roku złożyła wniosek o dofinansowanie projektu pt. „Innowacyjnie i fantazyjnie”. W konkursie uzyskaliśmy 118,5 punktów tym samym zajmując 11 miejsce na 176 projektów oraz otrzymując dofinansowanie na projekt o wartości 425 302,52 zł z czego wkład z Unii Europejskiej stanowi 361 507,14 zł...więcej

środa, 14 Grudzień 2022, 21:38

PASOWANIE NA CZYTELNIKA SP 2

Dnia 4 listopada 2022r. w szkolnej bibliotece "Pod Sową" odbyło się uroczyste pasowanie na czytelnika wszystkich uczniów klas I. Jest to święto biblioteki, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez szkolnych. Zanim uczniowie złożyli ślubowanie uczestniczyli w zajęciach poprowadzonych przez członków Dyskusyjnego Klubu Książki działającego aktywnie w szkole. Uczniowie słuchali wierszy o książce, odpowiadali na pytania dotyczące czytania, dbania o książki, uczestniczyli w zabawie z książkowym alfabetem, rozpoznawali bohaterów znanych baśni i bajek oraz odgadywali ich tytuły. Uroczystego pasowania wszystkich uczniów klas I na czytelników dokonała Wicedyrektor Szkoły Pani Katarzyna Guzicka. Na pamiątkę bibliotecznego wydarzenia uczniowie otrzymali dyplomy oraz Wyprawki Czytelnicze otrzymane z Instytutu Książki w ramach ogólnopolskiego Projektu „Mała Książka – Wielki Człowiek - Wyprawka dla Pierwszaka”.

WYCHOWANIE PRZEZ CZYTANIE TUTAJ

Liczba odwiedzin: 19069