Informator Microsoft 365 dla uczniów i rodziców

Od poniedziałku 23 stycznia uczniowie z województwo warmińsko-mazurskiego rozpoczna zimowy wypoczynek.  Niezależnie od tego, czy uczniowie będą wyjeżdżali na zorganizowany wypoczynek, spędzą ferie w domu lub na półkoloniach, ważne jest zachowanie podstawowych zasad i przepisów bezpieczeństwa.
Zapraszamy do odwiedzin strony Ministerstawa Edukacji i Nauki, gdzie poruszone jest wiele kwestii bezpieczeństwa podczas ferii zimowych :

Otrzymaliśmy dofinansowanie projektu w ramach RPO WM 2014-2020

W ramach działania 2.2 Podniesienie jakości oferty edukacyjnej ukierunkowanej na rozwój kompetencji kluczowych uczniów, oddziałanie 2.2.1 Podniesienie jakości oferty edukacyjnej ukierunkowanej na rozwój kompetencji kluczowych uczniów – projekty konkursowe, Nasza szkoła na początku bieżącego roku złożyła wniosek o dofinansowanie projektu pt. „Innowacyjnie i fantazyjnie”. W konkursie uzyskaliśmy 118,5 punktów tym samym zajmując 11 miejsce na 176 projektów oraz otrzymując dofinansowanie na projekt o wartości 425 302,52 zł z czego wkład z Unii Europejskiej stanowi 361 507,14 zł...więcej

Wtorek, 29 Listopad 2022, 19:10

"Święta godne, a nie głodne" to hasło 26 edycji Świątecznej Zbiórki Żywności. Jak każdego roku nie zabrakło chętnych do pomocy. Nasi wolontariusze po raz kolejny uczestniczyli w Świątecznej Zbiórce Żywności organizowanej przez Działdowskie Centrum Caritas i Warmińsko-Mazurski Bank Żywności w Olsztynie. Zebrane przez nich produkty zostaną przekazane organizacjom i instytucjom, które na co dzień zajmują się dożywianiem dzieci i najuboższych rodzin. Bez zaangażowania wolontariuszy i wrażliwości darczyńców przygotowanie paczek najbardziej potrzebującym byłoby niemożliwe. DZIĘKUJEMY.

Beata Karczewska

Galeria zdjęć z zbiórki: