Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Projektu STOP HEJT!

Informator Microsoft 365 dla uczniów i rodziców

INFORMACJE DYREKTORA SZKOŁY - zakładka BHP COVID-19

Otrzymaliśmy dofinansowanie projektu w ramach RPO WM 2014-2020

W ramach działania 2.2 Podniesienie jakości oferty edukacyjnej ukierunkowanej na rozwój kompetencji kluczowych uczniów, oddziałanie 2.2.1 Podniesienie jakości oferty edukacyjnej ukierunkowanej na rozwój kompetencji kluczowych uczniów – projekty konkursowe, Nasza szkoła na początku bieżącego roku złożyła wniosek o dofinansowanie projektu pt. „Innowacyjnie i fantazyjnie”. W konkursie uzyskaliśmy 118,5 punktów tym samym zajmując 11 miejsce na 176 projektów oraz otrzymując dofinansowanie na projekt o wartości 425 302,52 zł z czego wkład z Unii Europejskiej stanowi 361 507,14 zł...więcej

Sobota, 20 Listopad 2021, 10:02

19 listopada w naszej szkole realizowany był projekt STOP HEJT!

Uczniowie brali udział w rozmowie, pokazie i medialnej prezentacji na temat współczesnych zachowań zwiazanych z hejtowaniem.

Wszystkie klasy przygotowały plakaty, które zostały wystawione w szkole do oglądania i oceny dla wszystkich szkolniaków.

Cała impreza odbyła sie dzięki Samorzadowi Uczniowskiemu prowadzonemu przez pana Kamila Chrzanowskiego i wielkiej pomocy pani pedagog - Małgorzaty Piotrowicz.

Dzięki interesującej narracji podczas pokazu medialnego na sali uczniowie razem z prowadzącym mogli wcielić sie w rolę osoby dotkniętej Hejtem oraz dowiedzieć sie jak można przeciwdziałać temu zjawisku oststnich lat.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Projektu Stop Hejt! - Galeria Szkolna.

WYCHOWANIE PRZEZ CZYTANIE TUTAJ