Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Projektu STOP HEJT!

Informator Microsoft 365 dla uczniów i rodziców

INFORMACJE DYREKTORA SZKOŁY - zakładka BHP COVID-19

Otrzymaliśmy dofinansowanie projektu w ramach RPO WM 2014-2020

W ramach działania 2.2 Podniesienie jakości oferty edukacyjnej ukierunkowanej na rozwój kompetencji kluczowych uczniów, oddziałanie 2.2.1 Podniesienie jakości oferty edukacyjnej ukierunkowanej na rozwój kompetencji kluczowych uczniów – projekty konkursowe, Nasza szkoła na początku bieżącego roku złożyła wniosek o dofinansowanie projektu pt. „Innowacyjnie i fantazyjnie”. W konkursie uzyskaliśmy 118,5 punktów tym samym zajmując 11 miejsce na 176 projektów oraz otrzymując dofinansowanie na projekt o wartości 425 302,52 zł z czego wkład z Unii Europejskiej stanowi 361 507,14 zł...więcej

Wtorek, 19 Październik 2021, 20:26

W chłodny deszczowy wtorek 19 października na stadionie miejskim rozegrano kolejne zawody sportowe - tym razem turniej 11-nastek piłkarskich w ramach rywalizacji szkół miejskich.

Nasze kadra rozegrała bardzo emocjonujące i zacięte mecze - ostatecznie zajmując II miejsce.

Skład naszej drużyny:

Sczypiński Aleksander, Siergiej Jakub, Sobczak Marcel, Walencik Konrad, Wasilewski Maciej, Chimkowski Mikołaj, Jakubowski Szymon, Brandt Oliwier, Ulatowski Mikołaj, Sawicki Seweryn, Anuszewski Patryk, Balcerzak Igor, Wernik Olaf, Cupał Konrad, Szynkiewicz Maciej.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z turnieju.

WYCHOWANIE PRZEZ CZYTANIE TUTAJ