Informator Microsoft 365 dla uczniów i rodziców

INFORMACJE DYREKTORA SZKOŁY - zakładka BHP COVID-19

Otrzymaliśmy dofinansowanie projektu w ramach RPO WM 2014-2020

W ramach działania 2.2 Podniesienie jakości oferty edukacyjnej ukierunkowanej na rozwój kompetencji kluczowych uczniów, oddziałanie 2.2.1 Podniesienie jakości oferty edukacyjnej ukierunkowanej na rozwój kompetencji kluczowych uczniów – projekty konkursowe, Nasza szkoła na początku bieżącego roku złożyła wniosek o dofinansowanie projektu pt. „Innowacyjnie i fantazyjnie”. W konkursie uzyskaliśmy 118,5 punktów tym samym zajmując 11 miejsce na 176 projektów oraz otrzymując dofinansowanie na projekt o wartości 425 302,52 zł z czego wkład z Unii Europejskiej stanowi 361 507,14 zł...więcej

Poniedziałek, 6 Wrzesień 2021, 20:47

Narodowy Dzień Sportu to ogólnopolska akcja społeczna, która otwiera setki placówek sportowych w całym kraju. Ten dzień otwarty to tysiące bezpłatnych treningów, zajęć i wydarzeń sportowych rozsianych po całym kraju. Co roku w Narodowym Dniu Sportu bierze udział kilkaset tysięcy Polaków.

W 2020 roku pandemia koronawirusa pokrzyżowała nam plany organizacyjne związane z Narodowym Dniem Sportu. Wydarzenie odbyło się jednak w nieco zmienionej formie. Podczas VIII edycji Narodowego Dnia Sportu nie odbył się wielki sportowo-rodzinny piknik na błoniach PGE Narodowego. W tym roku jednak piknik powraca! Już 11 września 2021 roku widzimy się na błoniach PGE Narodowego. A do tego w całej Polsce odbędą się bezpłatne treningi. Do zobaczenia!

W naszej szkole w ramach Narodowego Dnia Sportu 2021 odbędą się zajęcia piłkarskie dla chłopców w kategorii wiekowej U-9, informacje na stronie organizatora można znaleźć pod adresem internetowym:

WYCHOWANIE PRZEZ CZYTANIE TUTAJ