Bezpieczeństwo w czasie koronawirusa

Ogłoszenie

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie informuje, że od dnia 12 i 13 marca 2020r. w szkole nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, a jedynie działania opiekuńcze.
Od poniedziałku, 16 marca 2020r. uczniowie nie przychodzą do szkoły. Wszelkie informacje nauczyciele i wychowawcy będą przekazywać poprzez dziennik elektroniczny.

Wiosenna Przerwa Świąteczna

Informujemy, że od 9 do 14 kwietnia br. w szkołach będzie trwać wiosenna przerwa świąteczna. W czwartek, 9 kwietnia i piątek, 10 kwietnia br. szkoły nie będą prowadzić zajęć dydaktyczno-wychowawczych z uczniami w formie kształcenia na odległość ani zajęć opiekuńczych (świetlicowych) dla uczniów.

Zarządzenie Dyrektora Szkoły SP nr 2 w Działdowie Szanowni Państwo, w związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa w Polsce, w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Działdowa, w tym dzieci i młodzieży, z dniem 12 marca 2020 r. do odwołania zostaje zamknięty kompleks sportowy Moje Boisko Orlik 2012 przy ul. Sportowej 1

INFORMACJA

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa informujemy, iż od dnia 11.03.2020r. zajęcia popołudniowe w hali sportowej nie będa sie odbywać, siłownia oraz sauna są nieczynne do odwołania.

Odwołane Rekolekcje Szkolne

Toruński, zawiesza w Diecezji Toruńskiej przeprowadzanie rekolekcji szkolnych na czas trwania kwarantanny. Jeśli władze państwowe przedłużą ten okres, to również przedłużeniu ulega zawieszenie organizowania rekolekcji szkolnych.

Wyjazdy na basen

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną dla zapewnienia dzieciom bezpieczeństwa Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie po uzgodnieniu z organem prowadzącym podjął decyzję o zawieszeniu wyjazdu na basen w ramach programu ,,Umiem Pływać” uczniów klas III aż do odwołania.

Jak skutecznie myć ręce

Interaktywna mapa rozprzestrzeniania się koronawirusa  na świecie

Poniżej film z zaleceniami

Informacje WHO