WYPRAWKA DLA UCZNIA KLASY PIERWSZEJ 2019/2020

Lista rzeczy niezbędnych dla pierwszoklasisty:

• zeszyty 2-3 (w cienkie linie [czerwone i niebieskie] lub wyraźnie zaznaczone grube i cienkie linie + jeden taki zeszyt do języka angielskiego, 1 zeszyt w  kratkę i zeszyt do religii
• pudełko śniadaniowe + bidon
• piórnik, a w nim:
• ołówek 2x
• temperówka z pojemniczkiem
• gumka
• klej w sztyfcie
• linijka 15-20 cm z widoczną podziałką
• nożyczki z zaokrąglonymi końcami
• kredki ołówkowe i świecowe
• przybory do szafki dziecka (pozostają w szkole):
   - farby plakatowe 12 kolorowe + 2 pędzle o różnej grubości + pojemnik na wodę z przykrywką uniemożliwiającą wylanie się wody
   - blok A4 kolorowy 2x
   - blok techniczny A4 biały 2x i kolorowy 2x
   - papier kolorowy A4 (wycinanki) nie może być samoprzylepny
   - bibuła kolorowa
   - plastelina
   - 2 teczki z gumką (na prace plastyczne)
   -  ryza papieru ksero (dziewczynki- ryza kolorowa, chłopcy- ryza biała)
• strój gimnastyczny: granatowe spodenki, biała koszulka, buty sportowe na białej podeszwie, worek)
• obuwie na zmianę + worek

Prośba wychowawcy: Worek ze strojem gimnastycznym, bloki i inne rzeczy należy obowiązkowo podpisać (nożyczki i gumkę również). Nowa sytuacja, emocje, obowiązki, mogą sprawić, że pierwszoklasista (choć nie tylko) może zapomnieć, które rzeczy są jego lub pomylić podobne przedmioty.

Pobierz Plik PDF:

SP nr 2 Działdowo