DRODZY RODZICE

Rekrutacja zgodnie z Zarządzeniem przebiega według ustalonego harmonogramu postępowania zgłoszeniowego i rekrutacyjnego.

Terminy i zasady przyjęć do klas pierwszych szkoły podstawowej

Pobierz Plik:

Informacja szczegółowa dla rodziców nt. rekrutacji

Karta zgłoszenia dziecka do klasy pierwszej zamieszkałego w obwodzie Szkoły Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie

Pobierz Plik:

Karta Zgłoszenia dziecka do klasy pierwszej

Wniosek o przyjęcie dziecka do klasy pierwszej zamieszkałego poza obwodem Szkoły Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie

Pobierz Plik:

Wniosek o przyjęcie dziecka do klasy pierwszej zamieszkałego poza obwodem