Już wkrótce nasza szkoła będzie korzystać z dziennika elektronicznego.

Przejście , transformacja na platformę elektroniczną w postaći cyfrowego dziennika jest wskazana szczególnie dla rodziców, uczniów w celu sprawdzenia wszystkich niezbędnych informacji między innymi, ocen, uwag, zachowania, notatek wykonanych przez nauczycieli, spisu lektur, komunikowania się rodzic-szkoła, itd.
Poniżej prezentujemy Państwu portal Librus Synergia i jego możliwości, kliknięcie na dany baner przeniesie nas na stronę z e-dziennikiem

Prezentacja Firmy Librus Synergia

zachęcamy do zapoznania się z prezentacją