Rekrutacja - Terminy - Szkoła Podstawowa nr 2 w Działdowie

Karta zgłoszenia dziecka do klasy pierwszej
 (zamieszkałego w obwodzie szkoły)
Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Królowej Jadwigi w Działdowie
ul. Sportowa 1
na rok szkolny 2020/2021

Pobierz Plik:

Karta Zgłoszeniowa kl I SP nr 2 Dz-wo

Zasady przyjęć do klas I w szkołach podstawowych
na rok szkolny 2020/2021
Zarządzenie nr 2/2020 Burmistrza Miasta Działdowo
z dnia 16 stycznia 2020 r.

Pobierz Plik:

Rekrutacja 2020/2021 UM Działdowo

Niedziela, 15 Grudzień 2019, 20:23
Zapraszamy do Uaktualniania swoich wiadomości dotyczących wydarzeń sportowych w naszej szkole - zapraszamy do odwiedziń "sportowego" facebooka szkoły - TUTAJ

środa, 11 Grudzień 2019, 08:39
Zapraszamy do zapoznania się z akcjami i wydarzeniami, w których uczestnicza wolontariusza z Szkolnego Koła Caritas
TUTAJ

Poniedziałek, 2 Grudzień 2019, 20:56
W listopadzie w ramach kampanii Szkolny Tydzień dla Bezpieczeństwa wolontariusze z naszej szkoły przeprowadzili wśród uczniów klasy siódmej test o tematyce bezpieczeństwa. Podsumowanie testu odbędzie się podczas apelu szkolnego 22 grudnia.

Poniedziałek, 2 Grudzień 2019, 20:41
W niedzielę 17 listopada w przeddzień Międzynarodowego Dnia Ofiar Wypadków Drogowych wolontariusze z naszej szkoły rozprowadzali opaski odblaskowe dla seniorów w ramach akcji „Senior świeci przykładem”. Opaski otrzymaliśmy od Działdowskiego Centrum Caritas.

środa, 27 Listopad 2019, 08:37
Dnia 25 listopada 2019r. uczniowie klasy I „a” obchodzili wspólnie Dzień Pluszowego Misia.
Wręczenie nagród za aktywne czytelnictwo uczniów klasy I „a” oraz udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Panią Elżbietę Zakrzewską z Działdowskiej Kuźni Słowa w kategorii praca plastyczna do opowiadania o Kotku Filusiu.

środa, 27 Listopad 2019, 08:33
Światowy Dzień Pluszowego Misia, który przypada 25 listopada, ustanowiony został w setną rocznicę powstania maskotki, czyli w 2002 roku.
W naszej szkole z tej okazji dzieci w tym dniu przyniosły do szkoły swoje Misie

Piątek, 22 Listopad 2019, 13:30
W ramach projektu Działdowo bez Plastiku podopieczni pani Barbary Lewandowskiej i pani Pauliny Szwarc przygotowali ciekawe prace wykonane z zużytych , butelek, folii, korków
Zapraszamy do obejrzenia galerii

Czwartek, 14 Listopad 2019, 09:30
Klasa 6a tworzyła lapbooki, czyli "książki na kolanach". Choć twórcza praca nad tym zagadnieniem zajęła  sporo czasu uczniom, to sami nie uważali go za czas stracony.
Wszyscy stwierdzili, że treści zamieszczane na interaktywnych wklejkach zostaną dłużej w pamięci niż tradycyjna notatka.

Poniedziałek, 11 Listopad 2019, 21:28
Podczas V Biegów Niepodległości bardzo dobrze zaprezentowali się nasi uczniowie biorący udział w zawodach.
Zarówno chłopcy jak i dziewczęta byli w czołówce swoich biegów, a Alicja Steyka zajęła I miejsce wśród dziewcząt.
Skład reprezentacji:
Alicja Steyka, Nikola Jankowiak, Kinga Pietuszko, Karolina Chechłowska, Julia Skibniewska, Antonina Kozłowska, Maja Białkowska, Oliwia Czarnecka, Alan Borkowski, Kacper Nowakowski, Oliwier Brandt, Xawier Samsel, Franciszek Kazimierczuk, Jakub Siergiej, Kacper Jarzynka.

Piątek, 8 Listopad 2019, 13:47
Nauczyciele wraz z uczniami przygotowali uroczysty apel upamiętniający święto Niepodległości 11 listopada.
W bardzo ciekawy i interesujący sposób przygotowano część artstyczną oraz wspaniałą dekorację odnosząca się do Naszej narodowej przeszłości związanej z uzyskaniem niepodległości.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z uroczystości