Piątek, 10 Maj 2019, 15:51
W piątek 10 kwietnia 2019 r na Stadionie Miejskim przy pomocy MOSiR w Działdowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Trójboju LA rocznika 2008 i młodsi.
W zawodach brała udział nasza reprezentacja uczniów klas IV dziewcząt i chłopców.
Rywalizacja między uczestnikami indywidualnie i szkołami była bardzo emocjonująca i ciekawa. Nasi reprezentanci dzielnie reprezentowali barwy szkoły.
Lepiej wypadły dziewczęta zajmując 2 miejsce w Mistrzostwach Powiatu, chłopcy uplasowali się na IV miejscu - wszyscy wspólnie podkreślili, że należy się rozwijać i w wrześniowych zawodach LA uplasować sęi wyżej.
Skład dziewcząt:
Julia Karczewska, Zuzanna Zajączkowska, Amelia Piędel, Elena Łamejko, Lucyna Jackowska
Skład chłopców:
Jakub Żywica, Mikołaj Ulatowski, Filip Kaczorowski, Oliwier Brandt, Oliwier Wileński.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z zawodów