Piątek, 19 Czerwiec 2020, 22:19
W dniu dzisiejszym Komisja Szkolna ds. Wyborów Samorządu Uczniowskiego uwzględniając liczbę głosów ważnych ustaliła następujące wyniki wyborów:
CHIMKOWSKI Mikołaj - 43
KUJAWA Igor - 54
LEWANDOWSKA Iga - 71
MADEJ Zofia - 53
Frekwencja w wyborach wyniosła tylko 51,14%
Zgodnie z Regulaminem Samorządu Uczniowskiego Przewodniczącym zostaje osoba, która otrzymała największą liczbę głosów, tak więc nową Przewodniczącą jest Iga Lewandowska z klasy VI c.

Gratulujemy  jeszcze raz

Opiekun SU  pan Kamil Chrzanowski