Poniedziałek, 9 Marzec 2020, 22:25
9 marca uczniowie klasy 3b uczestniczyli w warsztatach kulinarnych w Zespole Szkół w Malinowie.
Pod czułym okiem pani Aleksandry i Magdaleny nasi uczniowie mogli przygotować ślimaczki drożdżowe, które następnie poddali własnej degustacji przy filiżance pysznej herbatki.
Podziękowania składamy pani Aleksandrze Czarneckiej i pani Magdalenie Trzuskowskiej za profesjonalne przeprowadzenie warsztatów oraz wspaniałą atmosferę - było pysznie - DZIĘKUJEMY
Galeria zdjęć