Piątek, 6 Marzec 2020, 13:54

Dnia 26 lutego 2020 r. uczennice klasy VIII „a” Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie: Katarzyna Karczewska, Zuzanna Muszyńska oraz Oliwia Nowocińska uczestniczyły w VI Powiatowym Konkursie Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych. Konkurs odbył się w Szkole Podstawowej nr 4 w Działdowie. Uczennice Działdowskiej Dwójki zmierzyły się z reprezentantami innych szkół podstawowych naszego Powiatu, wykazując się wspaniałą wiedzą nie tylko z dziedziny języka niemieckiego, ale przede wszystkim z geografii, historii, literatury, muzyki i sportu krajów niemieckojęzycznych. Wszystkie dziewczęta reprezentowały godnie naszą szkołę. Szczególnie cieszymy się z zajęcia II miejsca przez Oliwię Nowocińską. Uczestniczkom konkursu gratuluję z całego serca, życząc dalszych sukcesów nie tylko z języka niemieckiego.

Galeria zdjęć