Wtorek, 5 Listopad 2019, 23:15
Na brak wrażeń i emocjonujących chwil nie mogli narzekać najmłodsi uczniowie Naszej szkoły. Uczniowie klas I-III wzięli udział w grach i zabawach integracyjnych przygotowanych przez Samorząd Uczniowski naszej szkoły, gdzie podopieczne pana Kamila Chrzanowskiego Martyna, Kasia, Zuzia i Oliwia "rozkręciły" wszystkich przybyłych ciekawskich maluchów. A różnorodność oraz twórcze podejście dziewczyn sprawiło wiele radości najmłodszym.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć TUTAJ

Liczba odwiedzin: 205779