Wtorek, 1 Październik 2019, 14:39
W chłodny i wietrzny dzień 1 października nasze piłkarki wzięły udział w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej 6-cio Osobowej Dziewcząt.
Uczennice Naszej szkoły zaprezentowały się z jak najlepszej strony a ich zaangażowanie i determinacja doprowadziła ekipę do zdobycia III miejsca podczas Turnieju.
Dziewczyny bardzo poważnie potraktowały swój udział w zawodach i pokazały, że w przyszłości mogą wiele "namieszać" w tej zespołowej grze sportowej.
Skład drużyny: Oliwia Ważna, Patrycja Dymczyk (nagroda od organizatora dla najlepszego bramkarza), Kasia Karczewska, Daria Machujska, Martyna Majerska, Zuzia Muszyńska, Oliwia Nowocińska, Amelia Sikorska, Marysia Szymańska, Eliza Morka, Nikola Jankowiak.
Nauczyciel opiekun: B.Ozga
Galeria zdjęć