BHP COVID-19

Najważniejsze informacje zwiaząne z sytuacją epidemiczną obowiązujące w Szkole Podstawowej
z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie

Pobierz Plik Pdf:

Informacja Dyrektora SP nr 2 w Działdowie - Nauka zdalna 19.03.2021

Zarządzenie nr 10/2021
 Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Królowej Jadwigi w Działdowie
z dnia 26.02.2021r.
 w sprawie ograniczenia funkcjonowania szkoły od dnia 27 lutego 2021r. aż do odwołania w związku z wystąpieniem stanu epidemii .

Zarządzenie 10/2021 Dyrektora Szkoły SP nr 2 w Działdowie

Wytyczne  MEiN , MZ, i GIS dla klas 1-3  szkółpodstawowych

Pobierz Plik Pdf :

Zarządzenie nr 41/2020 z dnia 23.10.2020r.

Koronawirus - obostrzenia

Pobierz Plik PDF :

Aneks nr 1do Zarzadzenie 41/2020 r - częściowe ograniczenie funkcjonowania szkoły

Pobierz Plik PDF:

Pismo Dyrektora Szkoły SP nr 2 w Działdowie

Zarządzenie nr 33/2020 Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie z dnia 26.08.2020r w sprawie wprowadzenia procedur ochrony uczniów i pracowników placówki przed Covid-19

Pobierz Plik PDF:

Zarzadzenie 33/2020  Procedury ochrony uczniów i pracowników Covid-19