ARCHIWUM INFORMACJI

Zapraszamy do korzystania z bazy artykułów i newsów zamieszcznaych na stronie szkoły.
Niedziela, 12 Maj 2019, 19:39

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoły średniej z Mławy, w której można oprócz nauki doskonalić umiejętności piłkarskie.

Piątek, 10 Maj 2019, 15:51
W piątek 10 kwietnia 2019 r na Stadionie Miejskim przy pomocy MOSiR w Działdowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Trójboju LA rocznika 2008 i młodsi.
W zawodach brała udział nasza reprezentacja uczniów klas IV dziewcząt i chłopców.
Rywalizacja między uczestnikami indywidualnie i szkołami była bardzo emocjonująca i ciekawa. Nasi reprezentanci dzielnie reprezentowali barwy szkoły.
Lepiej wypadły dziewczęta zajmując 2 miejsce w Mistrzostwach Powiatu, chłopcy uplasowali się na IV miejscu - wszyscy wspólnie podkreślili, że należy się rozwijać i w wrześniowych zawodach LA uplasować sęi wyżej.
Skład dziewcząt:
Julia Karczewska, Zuzanna Zajączkowska, Amelia Piędel, Elena Łamejko, Lucyna Jackowska
Skład chłopców:
Jakub Żywica, Mikołaj Ulatowski, Filip Kaczorowski, Oliwier Brandt, Oliwier Wileński.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z zawodów

Czwartek, 9 Maj 2019, 17:23

W dniu 09.05.2019r. w Hali Sportowej naszej szkoły odbyły się mistrzostwa miasta klas I szkół podstawowych w ramach programu "Pierwszy Start".

Nasi uczniowie byli bezkonkurencyjni wygrywając zaody, które składały się z 9 konkurencji.

Gratulujemy dzieciom i wychowawcą, którzy przygotowali uczniów do zawodów.

Zapraszamy do obejrzenia galerrii zdjęć z zawodów

środa, 17 Kwiecień 2019, 21:02

Reprezentacja piłkarska naszej szkoły 16 kwietnia uczestniczyła w finałach wojewódzkich Turnieju Piłkarskiego z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku.

Chłopcy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony  podczas meczy grupowych i w drodze do walki o wejście do finału udowodnili, że należą do najlepszych w województwie.

Mecz półfinałowy z drużyną z Elbląga okazał się dla naszej ekipy bardzo pechowy gdzie ulegliśmy elblążanom 0:1.

Nasza drużyna zajęła IV miejsce.

Skład naszej drużyny: Marcel Sobczak, Jakub Pydynkowski, Aleksander Szczypiński, Jakub Siergiej, Maciej Wasilewski, Konrad Walencik, Michał Lipowski, Aleksander Ziętkowski.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z turnieju <TUTAJ>

Autorem zdjęć jest pani Wasilewska.

Piątek, 22 Marzec 2019, 19:03
21 lutego w Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi             w Działdowie po raz dziewiąty odbył się Powiatowy Konkurs Mistrz Języka Polskiego. Honorowy patronat nad konkursem objęli: Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty, Starosta Działdowski, Burmistrz Działdowa oraz Przewodniczący Rady Języka Polskiego.
W przeprowadzeniu konkursu wsparły nas: pani Justyna Lytvyn – dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej, która pełniła funkcję przewodniczącej komisji konkursowej  oraz pani Elżbieta Zakrzewska – przedstawicielka Stowarzyszenia Działdowska Kuźnia Słowa.
W tym roku  w konkursie uczestniczyło prawie 50 uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Oto nasi zwycięzcy.
W kategorii szkół ponadgimnazjalnych:
I miejsce – Igor Anuszewski – LO im. Stefana Żeromskiego w Działdowie
II miejsce – Emilia Kornelska – LO im. Jana Pawła II w Działdowie
III miejsce – Julia Roch – LO im. K. K. Baczyńskiego w Lidzbarku
W kategorii gimnazjów:
I miejsce – Marta Chojnacka – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Działdowie
II miejsce – Zuzanna Karczewska  – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi  w Działdowie
III miejsce – Aleksander Krajewski - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły w Działdowie
W kategorii szkół podstawowych:
I miejsce – Lena Zarębska – Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi  w Działdowie
II miejsce – Rafał Wiesiołek  – Szkoła Podstawowa nr 4 w Działdowie
III miejsce – Kacper Kopeć – Szkoła Podstawowa nr 4 w Działdowie
Nagrody ufundowali: Starosta Powiatu Działdowskiego oraz Burmistrz Miasta Działdowa
Gratulujemy zwycięzcom!
SP2

Czwartek, 21 Marzec 2019, 15:25
Dużo zabawy, dużo ruchu, ciekawe informacje i quiz z nauczycielami...
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z obchodów święta "wagarowicza"

środa, 6 Marzec 2019, 09:29
Dnia 27 lutego w Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie odbyło się uroczyste pasowanie na czytelnika wszystkich uczniów klas I.
Jest to święto biblioteki, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez szkolnych. Zanim uczniowie złożyli ślubowanie uczestniczyli w zajęciach poprowadzonych przez starsze koleżanki, podczas których między innymi rozpoznawali bohaterów znanych baśni i bajek oraz odgadywali ich tytuły. Po odczytaniu „próśb książki” uroczystego pasowania dokonała wicedyrektor szkoły Agata Wrzecionowska. Na pamiątkę bibliotecznego wydarzenia uczniowie otrzymali dyplomy pasowania na czytelnika oraz zakładki książkowe zachęcające dzieci do przeżywania wspaniałych przygód  w zaczarowanym świecie książek.

Wtorek, 12 Luty 2019, 23:20
Najmłodsi uczniowie kla I i II przygotowali przedstawienie z okazji święta swoich babć i dziadków.
Zapraszamy do obejrzenia galerię zdjeć <TUTAJ>

Film wideo <TUTAJ>

Piątek, 21 Grudzień 2018, 15:02

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z uroczystości - Jasełek, które przygotowali uczniowie z poszczególnych klas Szkoły Podstawowej oraz Gimnazjum.

Galeria zdjęć <TUTAJ>

Film  nagrany podczas Jasełek <TUTAJ>

Czwartek, 20 Grudzień 2018, 16:15
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, uczniowie klasy I b i II b przedstawili bajkę pt. " Porwanie choinek". Swoją obecnością zaszczyciły nas sąsiadujące przedszkola - Przedszkole nr 3 i nr 5. Nie zabrakło również nauczycieli i uczniów naszej szkoły, oraz szanownej dyrekcji. Jeszcze raz dziękujemy Wszystkim gościom za wspólnie spędzony czas i życzymy zdrowych i wesołych świąt  :):):)