ARCHIWUM INFORMACJI

Zapraszamy do korzystania z bazy artykułów i newsów zamieszcznaych na stronie szkoły.
Czwartek, 16 Styczeń 2020, 23:24

W ostatnim tygodniu przed feriami nasi uczniowie na lekcjach historii mogli się dowiedzieć dużo ciekawych informacji nt. przyłączenia naszego miasta do II Rzeczypospolitej. O ciekwą prezentację i tablicę informującą zadbał pan Jacek Kraynik i jego uczniowie..

Czwartek, 16 Styczeń 2020, 23:10

W dniu 14 stycznia 2020 roku odbyło sie uroczyste pasowanie na czytelnika w szkolnej Bibliotece.

środa, 15 Styczeń 2020, 08:25
Dnia 08 stycznia  2020r. uczniowie klas I-III bawili się na balu karnawałowym było dużo śmiechu i zabawy.

środa, 8 Styczeń 2020, 08:45

Zapraszamy do odwiedzania facebooka szkolnej biblioteki, znajdziecie tam dużo ciekawych informacji....

Wtorek, 7 Styczeń 2020, 20:22
Wycieczka uczniów klasy 1 „c” do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Działdowie w celu pogłębienia wiedzy na temat ważnych wartości w życiu człowieka. Zajęcia edukacyjne: „ W świecie wartości”.

Piątek, 20 Grudzień 2019, 14:36
Na koniec roku 2019 przed świętami Bożego Narodzenia - 20 grudnia uczniowie szkoły przygotowali Jasełka dla całej społeczności szkolnej.
Inscenizacja bardzo się spodobała wszystkim i wprowadziła dzieci w świateczny nastrój.

Niedziela, 15 Grudzień 2019, 20:36
12 grudnia w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie podczas honorowej gali dyrektor naszej szkoły pan Michał Struzik odbierał puchar z dyplomem za udział w systemie współzawodnictwa sportowego za zajęcie 10 miejsca w Igrzyskach Młdzieży Szkolnej w kategorii Miast za rok szkolny 2018/2019.
Puchar wraz z dyplomem dyrektor  odbierał z rąk przewodniczacego Warmińsko-Mazurskiego SZS pana Wacława Wasieli, a gratulacje składała pani marszałek województwa Jolanta Piotrowska.
To wyróżnienie jest dla naszej szkoły ogromnym sukcesem i potwierdzeniem wysokich wyników naszych uczniów w rywalizacji sportowej w województwie.
Zapraszamy do obejrzenia  galerii zdjęć TUTAJ

Niedziela, 15 Grudzień 2019, 20:23
Zapraszamy do Uaktualniania swoich wiadomości dotyczących wydarzeń sportowych w naszej szkole - zapraszamy do odwiedziń "sportowego" facebooka szkoły - TUTAJ

środa, 11 Grudzień 2019, 08:39
Zapraszamy do zapoznania się z akcjami i wydarzeniami, w których uczestnicza wolontariusza z Szkolnego Koła Caritas
TUTAJ

Poniedziałek, 2 Grudzień 2019, 20:56
W listopadzie w ramach kampanii Szkolny Tydzień dla Bezpieczeństwa wolontariusze z naszej szkoły przeprowadzili wśród uczniów klasy siódmej test o tematyce bezpieczeństwa. Podsumowanie testu odbędzie się podczas apelu szkolnego 22 grudnia.

Galeria

Liczba odwiedzin: 231969