WAŻNE   INFORMACJE

Zarządzenia Dyrektora

Przekazujemy tu wszystkie najważniejsze informacje dotyczące funkcjonowania
Szkoły Podstawowej nr 2 w Działdowie
w okresie pandemii COVID-19

Organizacja roku szkolnego 2019/2020 do wakacji oraz letni wypoczynek

Aktualne Informacje

Najważniejsze informacje dotyczące koronowirusa COVID-19, uaktualniane na bieżąco na stronie ministerstwa.

Materiały dla Uczniów

Tu umieszczamy wszelkie informacje od nauczycieli dla uczniów i ich rodziców niezbędne w zdalnym nauczaniu
Szkoły zamknięte do 24 maja 2020 roku

Minister Edukacjiogłosił, że szkoły, żłobki, przedszkola zostaną zamknięte do 24 maja. Szef MEN zwrócił uwagę na to, że "obecne warunki nie pozwalają" na odwieszenie działalności wspomnianych placówek.
Od 16 do 18 czerwca przewidujemy przeprowadzenie egzaminów dla ósmoklasistów.

Wtorek, 24 Wrzesień 2019, 16:57
24 września na Stadionie Miejskim odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce  w ramach Igrzysk Młodzieży.
Nasi zawodnicy zaprezentowali się z jak najlepszej strony czego odzwierciedleniem było zajęcie II Miejsca wśród szkół przez drużynę dziewcząt oraz III miejsca przez chłopców.
Gratulujemy całej ekipie i trzymamy kciuki na wiosnę aby powtórzyć wynik "Dobra robota"!
Skład reprezentacji szkoły:
Dziewczęta - Anczewska Zuzanna, Morka Eliza, Karczewska Katarzyna, Dymczyk Patrycja, Majerska Martyna, Muszyńska |Zuzanna, Machujska Daria, Nowocińska Oliwia, Borkowska Wiktoria, Szymańska Maria.
Chłopcy - Trybel Mateusz, Krajkowski Jakub, Olewnik Jakub, Kowalkowski Karol, Dąbrowski Dawid, Kwiatkowski Filip, Szymkiewicz Wojciech, Czarnecki Miłosz, Włodarczyk Aleksander, Szymon Zyborowicz, Pietuszka Kamil, Romanowski Alan.
Nauczyciele opiekunowie: Maria Szczypińska, Bartłomiej Ozga
Galeria zdjęć z zawodów