Wtorek, 24 Wrzesień 2019, 16:57
24 września na Stadionie Miejskim odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce  w ramach Igrzysk Młodzieży.
Nasi zawodnicy zaprezentowali się z jak najlepszej strony czego odzwierciedleniem było zajęcie II Miejsca wśród szkół przez drużynę dziewcząt oraz III miejsca przez chłopców.
Gratulujemy całej ekipie i trzymamy kciuki na wiosnę aby powtórzyć wynik "Dobra robota"!
Skład reprezentacji szkoły:
Dziewczęta - Anczewska Zuzanna, Morka Eliza, Karczewska Katarzyna, Dymczyk Patrycja, Majerska Martyna, Muszyńska |Zuzanna, Machujska Daria, Nowocińska Oliwia, Borkowska Wiktoria, Szymańska Maria.
Chłopcy - Trybel Mateusz, Krajkowski Jakub, Olewnik Jakub, Kowalkowski Karol, Dąbrowski Dawid, Kwiatkowski Filip, Szymkiewicz Wojciech, Czarnecki Miłosz, Włodarczyk Aleksander, Szymon Zyborowicz, Pietuszka Kamil, Romanowski Alan.
Nauczyciele opiekunowie: Maria Szczypińska, Bartłomiej Ozga
Galeria zdjęć z zawodów