WAŻNE   INFORMACJE

Zarządzenia Dyrektora

Przekazujemy tu wszystkie najważniejsze informacje dotyczące funkcjonowania
Szkoły Podstawowej nr 2 w Działdowie
w okresie pandemii COVID-19

Informujemy, że od 9 do 14 kwietnia br. w szkołach będzie trwać wiosenna przerwa świąteczna.

Aktualne Informacje

Najważniejsze informacje dotyczące koronowirusa COVID-19, uaktualniane na bieżąco na stronie ministerstwa.

Materiały dla Uczniów

Tu umieszczamy wszelkie informacje od nauczycieli dla uczniów i ich rodziców niezbędne w zdalnym nauczaniu
Szkoły zamknięte do 24 maja 2020 roku

Minister Edukacjiogłosił, że szkoły, żłobki, przedszkola zostaną zamknięte do 24 maja. Szef MEN zwrócił uwagę na to, że "obecne warunki nie pozwalają" na odwieszenie działalności wspomnianych placówek.
Od 16 do 18 czerwca przewidujemy przeprowadzenie egzaminów dla ósmoklasistów.

Niedziela, 16 Czerwiec 2019, 10:09
Dnia 12 czerwca 2019r. Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie gościła uczniów i nauczycieli z zaprzyjaźnionych szkół z Powiatu Działdowskiego. Tym razem na V Debacie Środowiskowej „Poznajemy kraje niemieckojęzyczne” zaszczyciły nas swoją obecnością 4 szkoły podstawowe: SP 1 i SP 4 w Działdowie, Szkoła Podstawowa w Hartowcu oraz Szkoła Podstawowa w Rumianie.
Wspólnie z uczniami z naszej DWÓJKI 30 reprezentantów klas VII i VIII miało możliwość sprawdzenia swoich umiejętności i wiedzy z języka niemieckiego..... więcej..

Galeria zdjęć

W przyjaznej atmosferze oraz dobrej zabawie nad językiem niemieckim młodzież aktywnie spędziła czas. Nad prawidłowym przebiegiem debaty czuwała Komisja, w skład której weszli nauczyciele zaproszonych szkół. Spotkanie uświetnił wspaniały występ wokalny ucznia klasy VII „a” Jakuba Krajkowskiego.
Debata odbyła się pod Patronatem British House w Działdowie, Heinz-Glas Działdowo oraz Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 2 w Działdowie. Dzięki finansowemu wsparciu naszych sponsorów mogliśmy nagrodzić wszystkich uczniów oraz zaangażowanych w przygotowanie i przebieg debaty.

Galeria zdjęć

Barbara Hartfelder