Niedziela, 16 Czerwiec 2019, 10:09
Dnia 12 czerwca 2019r. Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie gościła uczniów i nauczycieli z zaprzyjaźnionych szkół z Powiatu Działdowskiego. Tym razem na V Debacie Środowiskowej „Poznajemy kraje niemieckojęzyczne” zaszczyciły nas swoją obecnością 4 szkoły podstawowe: SP 1 i SP 4 w Działdowie, Szkoła Podstawowa w Hartowcu oraz Szkoła Podstawowa w Rumianie.
Wspólnie z uczniami z naszej DWÓJKI 30 reprezentantów klas VII i VIII miało możliwość sprawdzenia swoich umiejętności i wiedzy z języka niemieckiego..... więcej..

Galeria zdjęć

W przyjaznej atmosferze oraz dobrej zabawie nad językiem niemieckim młodzież aktywnie spędziła czas. Nad prawidłowym przebiegiem debaty czuwała Komisja, w skład której weszli nauczyciele zaproszonych szkół. Spotkanie uświetnił wspaniały występ wokalny ucznia klasy VII „a” Jakuba Krajkowskiego.
Debata odbyła się pod Patronatem British House w Działdowie, Heinz-Glas Działdowo oraz Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 2 w Działdowie. Dzięki finansowemu wsparciu naszych sponsorów mogliśmy nagrodzić wszystkich uczniów oraz zaangażowanych w przygotowanie i przebieg debaty.

Galeria zdjęć

Barbara Hartfelder