INFORMACJA DLA  KANDYDATÓW DO PRZYSZŁYCH KLAS VII

27 maja o godzinie 17:00  w sali lekcyjnej nr 10 Naszej Szkoły odbędą sie Testy Predyspozycji Językowych dla uczniów przyszłych klas VII.

Dysponujemy wolnymi miejscami dla kandydatów do klasy VII.

środa, 17 Kwiecień 2019, 21:02

Reprezentacja piłkarska naszej szkoły 16 kwietnia uczestniczyła w finałach wojewódzkich Turnieju Piłkarskiego z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku.

Chłopcy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony  podczas meczy grupowych i w drodze do walki o wejście do finału udowodnili, że należą do najlepszych w województwie.

Mecz półfinałowy z drużyną z Elbląga okazał się dla naszej ekipy bardzo pechowy gdzie ulegliśmy elblążanom 0:1.

Nasza drużyna zajęła IV miejsce.

Skład naszej drużyny: Marcel Sobczak, Jakub Pydynkowski, Aleksander Szczypiński, Jakub Siergiej, Maciej Wasilewski, Konrad Walencik, Michał Lipowski, Aleksander Ziętkowski.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z turnieju <TUTAJ>

Autorem zdjęć jest pani Wasilewska.