Karta zgłoszenia do Świetlicy Szkolnej na rok 2019/2020

Szkoła Podstawowa nr 2 w Działdowie

Oświadczenie w sprawie opieki stomatologicznej sprawowanej w SP nr 2

ROK SZKOLNY 2019/2020
Przyjęcie uczniów klas I-IV do świetlicy szkolnej.

Wymagane dokumenty:
      1. Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej Szkoły Podstawowej nr 2 w Działdowie

2. Aktualne zaświadczenia o pracy rodziców / prawnych opiekunów

Dokumenty należy złożyć w sekretariacie szkolnym do dnia 28.08.2019r.

od 02.09.2019
semestr I
INFORMACJA DLA RODZICÓW / UCZNIÓW   - PODRĘCZNIKI / WYPRAWKA DLA PIERWSZOKLASISTY
rok szkolny 2019/2020
WYKAZ PODRĘCZNIKÓW W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

WYPRAWKA DLA UCZNIA KLASY PIERWSZEJ 2019/2020

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2019/2020 w dniu 02.09.2019r.

Piątek, 22 Marzec 2019, 19:03
21 lutego w Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi             w Działdowie po raz dziewiąty odbył się Powiatowy Konkurs Mistrz Języka Polskiego. Honorowy patronat nad konkursem objęli: Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty, Starosta Działdowski, Burmistrz Działdowa oraz Przewodniczący Rady Języka Polskiego.
W przeprowadzeniu konkursu wsparły nas: pani Justyna Lytvyn – dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej, która pełniła funkcję przewodniczącej komisji konkursowej  oraz pani Elżbieta Zakrzewska – przedstawicielka Stowarzyszenia Działdowska Kuźnia Słowa.
W tym roku  w konkursie uczestniczyło prawie 50 uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Oto nasi zwycięzcy.
W kategorii szkół ponadgimnazjalnych:
I miejsce – Igor Anuszewski – LO im. Stefana Żeromskiego w Działdowie
II miejsce – Emilia Kornelska – LO im. Jana Pawła II w Działdowie
III miejsce – Julia Roch – LO im. K. K. Baczyńskiego w Lidzbarku
W kategorii gimnazjów:
I miejsce – Marta Chojnacka – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Działdowie
II miejsce – Zuzanna Karczewska  – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi  w Działdowie
III miejsce – Aleksander Krajewski - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły w Działdowie
W kategorii szkół podstawowych:
I miejsce – Lena Zarębska – Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi  w Działdowie
II miejsce – Rafał Wiesiołek  – Szkoła Podstawowa nr 4 w Działdowie
III miejsce – Kacper Kopeć – Szkoła Podstawowa nr 4 w Działdowie