WAŻNE   INFORMACJE

Zarządzenia Dyrektora

Przekazujemy tu wszystkie najważniejsze informacje dotyczące funkcjonowania
Szkoły Podstawowej nr 2 w Działdowie
w okresie pandemii COVID-19

Informujemy, że od 9 do 14 kwietnia br. w szkołach będzie trwać wiosenna przerwa świąteczna.

Aktualne Informacje

Najważniejsze informacje dotyczące koronowirusa COVID-19, uaktualniane na bieżąco na stronie ministerstwa.

Materiały dla Uczniów

Tu umieszczamy wszelkie informacje od nauczycieli dla uczniów i ich rodziców niezbędne w zdalnym nauczaniu
Szkoły zamknięte do 24 maja 2020 roku

Minister Edukacjiogłosił, że szkoły, żłobki, przedszkola zostaną zamknięte do 24 maja. Szef MEN zwrócił uwagę na to, że "obecne warunki nie pozwalają" na odwieszenie działalności wspomnianych placówek.
Od 16 do 18 czerwca przewidujemy przeprowadzenie egzaminów dla ósmoklasistów.

środa, 6 Marzec 2019, 09:29
Dnia 27 lutego w Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie odbyło się uroczyste pasowanie na czytelnika wszystkich uczniów klas I.
Jest to święto biblioteki, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez szkolnych. Zanim uczniowie złożyli ślubowanie uczestniczyli w zajęciach poprowadzonych przez starsze koleżanki, podczas których między innymi rozpoznawali bohaterów znanych baśni i bajek oraz odgadywali ich tytuły. Po odczytaniu „próśb książki” uroczystego pasowania dokonała wicedyrektor szkoły Agata Wrzecionowska. Na pamiątkę bibliotecznego wydarzenia uczniowie otrzymali dyplomy pasowania na czytelnika oraz zakładki książkowe zachęcające dzieci do przeżywania wspaniałych przygód  w zaczarowanym świecie książek.