Pierwszy Dzień Wiosny!

Dużo zabawy,  dużo ruchu, ciekawe informacje i quiz z nauczycielami...

W dniu 19 marca gościliśmy kandydatów z ich rodzicami  do klasy VII. Po omówieniu najważniejszych  informacji przez dyrekcję  dzieci wraz z opiekunami mogli zwiedzić szkołę i uczestniczyć w przygotowanych atrakcjach przez nauczycieli  Naszej Szkoły.
Zaprasamy do obejrzenia galerii zdjęc z Dnia Otwartego.

<< T U T A J >>
DZIEŃ  OTWARTY  - WIZYTA PRZYSZŁYCH PIERWSZOKLASISTÓW W NASZEJ SZKOLE
OGŁOSZENIE
W związku z niewyrażeniem zgody na uruchomienie kolejnego czwartego oddziału klas I w roku szkolnym 2019/2020 w Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie przez organ prowadzący informuje, że postępowanie rekrutacyjne nie będzie przeprowadzone. W załączeniu pismo organu prowadzącego.
Z poważaniem Dyrektor SP nr 2 w Działdowie

Pobierz Plik:

(pismo-rekrutacjasp2.pdf)

środa, 6 Marzec 2019, 09:29
Dnia 27 lutego w Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie odbyło się uroczyste pasowanie na czytelnika wszystkich uczniów klas I.
Jest to święto biblioteki, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez szkolnych. Zanim uczniowie złożyli ślubowanie uczestniczyli w zajęciach poprowadzonych przez starsze koleżanki, podczas których między innymi rozpoznawali bohaterów znanych baśni i bajek oraz odgadywali ich tytuły. Po odczytaniu „próśb książki” uroczystego pasowania dokonała wicedyrektor szkoły Agata Wrzecionowska. Na pamiątkę bibliotecznego wydarzenia uczniowie otrzymali dyplomy pasowania na czytelnika oraz zakładki książkowe zachęcające dzieci do przeżywania wspaniałych przygód  w zaczarowanym świecie książek.