Pierwszy Dzień Wiosny!

Dużo zabawy,  dużo ruchu, ciekawe informacje i quiz z nauczycielami...

W dniu 19 marca gościliśmy kandydatów z ich rodzicami  do klasy VII. Po omówieniu najważniejszych  informacji przez dyrekcję  dzieci wraz z opiekunami mogli zwiedzić szkołę i uczestniczyć w przygotowanych atrakcjach przez nauczycieli  Naszej Szkoły.
Zaprasamy do obejrzenia galerii zdjęc z Dnia Otwartego.

<< T U T A J >>
DZIEŃ  OTWARTY  - WIZYTA PRZYSZŁYCH PIERWSZOKLASISTÓW W NASZEJ SZKOLE
OGŁOSZENIE
W związku z niewyrażeniem zgody na uruchomienie kolejnego czwartego oddziału klas I w roku szkolnym 2019/2020 w Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie przez organ prowadzący informuje, że postępowanie rekrutacyjne nie będzie przeprowadzone. W załączeniu pismo organu prowadzącego.
Z poważaniem Dyrektor SP nr 2 w Działdowie

Pobierz Plik:

(pismo-rekrutacjasp2.pdf)

Czwartek, 20 Grudzień 2018, 16:15
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, uczniowie klasy I b i II b przedstawili bajkę pt. " Porwanie choinek". Swoją obecnością zaszczyciły nas sąsiadujące przedszkola - Przedszkole nr 3 i nr 5. Nie zabrakło również nauczycieli i uczniów naszej szkoły, oraz szanownej dyrekcji. Jeszcze raz dziękujemy Wszystkim gościom za wspólnie spędzony czas i życzymy zdrowych i wesołych świąt  :):):)
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć