INFORMACJA DLA  KANDYDATÓW DO PRZYSZŁYCH KLAS VII

27 maja o godzinie 17:00  w sali lekcyjnej nr 10 Naszej Szkoły odbędą sie Testy Predyspozycji Językowych dla uczniów przyszłych klas VII.

Dysponujemy wolnymi miejscami dla kandydatów do klasy VII.

Czwartek, 20 Grudzień 2018, 16:15
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, uczniowie klasy I b i II b przedstawili bajkę pt. " Porwanie choinek". Swoją obecnością zaszczyciły nas sąsiadujące przedszkola - Przedszkole nr 3 i nr 5. Nie zabrakło również nauczycieli i uczniów naszej szkoły, oraz szanownej dyrekcji. Jeszcze raz dziękujemy Wszystkim gościom za wspólnie spędzony czas i życzymy zdrowych i wesołych świąt  :):):)
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć