60 - cio Lecie Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie

środa, 5 Grudzień 2018, 15:48
Dzisiaj nasi piłkarze uczestniczyli w Mikołajkowym Halowym Turnieju Piłki Nożnej, który odbył sie w Szkole Podstawowej nr 4 w Działdowie.
W turnieju wzięło 6 ekip z szkół działdowskich oraz SP z Dłutowa.
Nasi chłopcy z meczu na mecz się "rozkręcali aby w finale pokonać drużynę z Dłutowa i udowodnić swoją dominację w tej zespołowej grze sportowej w powiecie.
Skład drużyny:
Marcel Sobczak, Jakub Pydynkowski, Aleksander Szczypiński, Jakub Siergiej, Maciej Wasilewski, Aleksander Ziętkowski, Michał Lipowski, nauczyciel opiekun Bartłomiej Ozga.
Galeria zdjęć TUTAJ