DZIEŃ  OTWARTY  - WIZYTA PRZYSZŁYCH PIERWSZOKLASISTÓW - ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA GALERII ZDJĘĆ

REKRUTACJA 2019/2020

Drodzy  Rodzice

Zgodnie z Zarządzeniem nr 3/2019 Burmistrza Miasta Działdowo z dnia 11 stycznia 2019r. w Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi rozpoczynamy tegoroczną rekrutację do szkoły. Rekrutacja zgodnie z Zarządzeniem przebiega według ustalonego harmonogramu postępowania zgłoszeniowego i rekrutacyjnego.

Zapraszamy do zapoznania się co do  terminów i zasad przyjęć oraz pobierania dokumentów niezbędnych do zapisania dziecka do klasy pierwszej szkoły podstawowej.

TUTAJ
środa, 5 Grudzień 2018, 15:48
Dzisiaj nasi piłkarze uczestniczyli w Mikołajkowym Halowym Turnieju Piłki Nożnej, który odbył sie w Szkole Podstawowej nr 4 w Działdowie.
W turnieju wzięło 6 ekip z szkół działdowskich oraz SP z Dłutowa.
Nasi chłopcy z meczu na mecz się "rozkręcali aby w finale pokonać drużynę z Dłutowa i udowodnić swoją dominację w tej zespołowej grze sportowej w powiecie.
Skład drużyny:
Marcel Sobczak, Jakub Pydynkowski, Aleksander Szczypiński, Jakub Siergiej, Maciej Wasilewski, Aleksander Ziętkowski, Michał Lipowski, nauczyciel opiekun Bartłomiej Ozga.
Galeria zdjęć TUTAJ