Szanowni Państwo

Po rozmowach w Centrum Partnerstwa Społecznego "Dialog"  nie doszło do porozumienia między stroną rządową i związkową wobec czego od 8 kwietnia 2019 r w Naszej Szkole zacznie się strajk nauczycieli i pracowników oświaty.
   Prosimy o wyrozumiałość i mamy nadzieję, że spór się szybko zakończy.

INFORMACJA DLA  KANDYDATÓW DO PRZYSZŁYCH KLAS VII

27 maja o godzinie 17:00  w sali lekcyjnej nr 10 Naszej Szkoły odbędą sie Testy Predyspozycji Językowych dla uczniów przyszłych klas VII.

Dysponujemy wolnymi miejscami dla kandydatów do klasy VII.

Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta odbędą się zgodnie z wyznaczonym terminem
24 kwietnia nie zapomnij przyjść do szkoły i oddać głos w swojej sprawie!

Termin wyborów radnych do III kadencji MRM Działdowo został zarządzony na dzień 24 kwietnia 2019 r. W tym dniu funkcjonować będą lokale wyborcze w okręgach (będących szkołami), w których zgłoszonych zostało więcej niż troje kandydatów.

Wybory odbędą się niezależnie od kontynuowania akcji strajkowej prowadzonej przez nauczycieli.

Do głosowania są uprawnione osoby uczęszczające do działdowskich szkół, które w dniu wyborów ukończyły 13 a nie ukończyły 21 roku życia. Prawo do głosowania poświadcza się ważną legitymacją szkolną lub dowodem osobistym.

Informacje o zarejestrowanych kandydatach oraz dokładnych miejscach zorganizowania lokali wyborczych znaleźć można na stronach internetowych poszczególnych szkół.

Lokale wyborcze będą funkcjonować w godz. 9.00 – 16.00 w:
- Okręgu wyborczym nr 1 (Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Króla Wł. Jagiełły w Działdowie)
- Okręgu wyborczym nr 2 (Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie)
- Okręgu wyborczym nr 3 (Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bronisława Malinowskiego)
- Okręgu wyborczym nr 4 (Szkoła Podstawowa nr 4 w Zespole Szkół nr 2 im. Jana Pawła II)
Okręgu wyborczym nr 6 (Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. gen. Sylwestra Kaliskiego)

Wybrane 24 kwietnia osoby wspólnie stworzą skład MRM Działdowa na dwuletnią kadencję. Będą działać w komisjach przedmiotowych, realizować projekty współpracy w środowisku lokalnym, na polu krajowym i międzynarodowym, a współpracując z Urzędem Miasta oraz Radą Miasta wpływać na działania władz miejskich odnośnie polityki młodzieżowej oraz reprezentować interesy działdowskiej młodzieży.

24 kwietnia nie zapomnij przyjść do szkoły i oddać głos w swojej sprawie!

Informacja

dla rodziców dzieci uczęszczających do szkół i przedszkoli, w których odbędzie sie strajk

DZIEŃ  OTWARTY  - WIZYTA PRZYSZŁYCH PIERWSZOKLASISTÓW W NASZEJ SZKOLE
OGŁOSZENIE
W związku z niewyrażeniem zgody na uruchomienie kolejnego czwartego oddziału klas I w roku szkolnym 2019/2020 w Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie przez organ prowadzący informuje, że postępowanie rekrutacyjne nie będzie przeprowadzone. W załączeniu pismo organu prowadzącego.
Z poważaniem Dyrektor SP nr 2 w Działdowie

Pobierz Plik:

(pismo-rekrutacjasp2.pdf)

środa, 5 Grudzień 2018, 15:37
Poodopieczni pana Jacka Kraynika:  Klaudia Rojewska, Lena Zarembska, Sebastian Majewski, Maciej Kulawik wywalczyli dziś w Ostródzie brązowy medal Mistrzostw Województwa w Szachach Drużynowych.
Jest to 5 medal Mistrzostw Województwa zdobyty w ostatnich latach - 1 złoty i 4 brązowe.
Gratulacje dla  zawodników i trenera -brawo!!!