Pierwszy Dzień Wiosny!

Dużo zabawy,  dużo ruchu, ciekawe informacje i quiz z nauczycielami...

W dniu 19 marca gościliśmy kandydatów z ich rodzicami  do klasy VII. Po omówieniu najważniejszych  informacji przez dyrekcję  dzieci wraz z opiekunami mogli zwiedzić szkołę i uczestniczyć w przygotowanych atrakcjach przez nauczycieli  Naszej Szkoły.
Zaprasamy do obejrzenia galerii zdjęc z Dnia Otwartego.

<< T U T A J >>
DZIEŃ  OTWARTY  - WIZYTA PRZYSZŁYCH PIERWSZOKLASISTÓW W NASZEJ SZKOLE
OGŁOSZENIE
W związku z niewyrażeniem zgody na uruchomienie kolejnego czwartego oddziału klas I w roku szkolnym 2019/2020 w Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie przez organ prowadzący informuje, że postępowanie rekrutacyjne nie będzie przeprowadzone. W załączeniu pismo organu prowadzącego.
Z poważaniem Dyrektor SP nr 2 w Działdowie

Pobierz Plik:

(pismo-rekrutacjasp2.pdf)

środa, 5 Grudzień 2018, 15:37
Poodopieczni pana Jacka Kraynika:  Klaudia Rojewska, Lena Zarembska, Sebastian Majewski, Maciej Kulawik wywalczyli dziś w Ostródzie brązowy medal Mistrzostw Województwa w Szachach Drużynowych.
Jest to 5 medal Mistrzostw Województwa zdobyty w ostatnich latach - 1 złoty i 4 brązowe.
Gratulacje dla  zawodników i trenera -brawo!!!