DZIEŃ  OTWARTY  - WIZYTA PRZYSZŁYCH PIERWSZOKLASISTÓW - ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA GALERII ZDJĘĆ

REKRUTACJA 2019/2020

Drodzy  Rodzice

Zgodnie z Zarządzeniem nr 3/2019 Burmistrza Miasta Działdowo z dnia 11 stycznia 2019r. w Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi rozpoczynamy tegoroczną rekrutację do szkoły. Rekrutacja zgodnie z Zarządzeniem przebiega według ustalonego harmonogramu postępowania zgłoszeniowego i rekrutacyjnego.

Zapraszamy do zapoznania się co do  terminów i zasad przyjęć oraz pobierania dokumentów niezbędnych do zapisania dziecka do klasy pierwszej szkoły podstawowej.

TUTAJ
środa, 28 Listopad 2018, 20:53
Na złoty medal ciężko pracowali : Klaudia Rojewska, Lena Zarembska, Sebastian Majewski, Maciej Kulawik.
Pan Jacek Kraynik zadeklarował, iż nasi mistrzowie jadą już 5 grudnia do Ostródy rywalizować w Mistrzostwach Województwa w Szachach Drużynowych oraz na Mistrzostwa Województwa w Szachach Indywidualnych w kategorii chłopców i dziewcząt.
Opiekun i prowadzący naszych szachistótów składa podziękowania dla opiekunów drużyn, Dyrekcji SP nr 2 oraz prezesa PSZS w Działdowie za pomoc w organizacji Turnieju.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć TUTAJ