Pierwszy Dzień Wiosny!

Dużo zabawy,  dużo ruchu, ciekawe informacje i quiz z nauczycielami...

W dniu 19 marca gościliśmy kandydatów z ich rodzicami  do klasy VII. Po omówieniu najważniejszych  informacji przez dyrekcję  dzieci wraz z opiekunami mogli zwiedzić szkołę i uczestniczyć w przygotowanych atrakcjach przez nauczycieli  Naszej Szkoły.
Zaprasamy do obejrzenia galerii zdjęc z Dnia Otwartego.

<< T U T A J >>
DZIEŃ  OTWARTY  - WIZYTA PRZYSZŁYCH PIERWSZOKLASISTÓW W NASZEJ SZKOLE
OGŁOSZENIE
W związku z niewyrażeniem zgody na uruchomienie kolejnego czwartego oddziału klas I w roku szkolnym 2019/2020 w Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie przez organ prowadzący informuje, że postępowanie rekrutacyjne nie będzie przeprowadzone. W załączeniu pismo organu prowadzącego.
Z poważaniem Dyrektor SP nr 2 w Działdowie

Pobierz Plik:

(pismo-rekrutacjasp2.pdf)

Piątek, 3 Sierpień 2018, 09:46
Zuzanna Madej brązowa medalistka Mistrzostw Województwa w tenisie stołowym, uczestniczka Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostw Polski Kadetek – XXIV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Halowych w tenisie stołowym
Zuzanna Madej jest uczennicą klasy VIII „a” Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie, uczęszcza do Oddziału Dwujęzycznego, równolegle doskonaląc swoje umiejętności gry w tenisa stołowego... <więcej>

Tenis stołowy jest jej największą pasją, której poświęca bardzo dużo czasu i która przynosi jej oraz jej bliskim dużo radości i satysfakcji. Jej największe osiągnięcia: udział w Mistrzostwach Polski Kadetek w tenisie stołowym 2018 – XXIV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Halowych w Luboniu oraz III miejsce w Mistrzostwach Województwa Warmińsko – Mazurskiego Kadetek w tenisie stołowym 2018.

Zuzannę cechuje energiczność, angażowanie się w różnorodne ciekawe i zarazem ambitne przedsięwzięcia, konsekwencja oraz po części upór w dążeniu do osiągnięcia zamierzonego celu. Zawsze uśmiechnięta, komunikatywna oraz wyciągająca pomocną dłoń każdej osobie, która znajduje się w trudnej sytuacji.

Dyscyplina sportu, którą uprawia wymaga od niej precyzji, spostrzegawczości, determinacji, perfekcyjnej kondycji fizycznej oraz bardzo wielu godzin treningu. Nigdy nie narzeka na zmęczenie, ceni sobie każdego przeciwnika, zawsze wierzy, że każdy mecz jest dla niej szansą rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń. Jej najwierniejszymi kibicami jest jej cała rodzina, która trzyma za nią kciuki, dopinguje ją i uprawia również ten sport. Przed nią wiele jeszcze meczy oraz wspaniałe sukcesy. Trzymamy kciuki.