INFORMACJE DYREKTORA SZKOŁY - zakładka BHP COVID-19

Otrzymaliśmy dofinansowanie projektu w ramach RPO WM 2014-2020

W ramach działania 2.2 Podniesienie jakości oferty edukacyjnej ukierunkowanej na rozwój kompetencji kluczowych uczniów, oddziałanie 2.2.1 Podniesienie jakości oferty edukacyjnej ukierunkowanej na rozwój kompetencji kluczowych uczniów – projekty konkursowe, Nasza szkoła na początku bieżącego roku złożyła wniosek o dofinansowanie projektu pt. „Innowacyjnie i fantazyjnie”. W konkursie uzyskaliśmy 118,5 punktów tym samym zajmując 11 miejsce na 176 projektów oraz otrzymując dofinansowanie na projekt o wartości 425 302,52 zł z czego wkład z Unii Europejskiej stanowi 361 507,14 zł...więcej

Wtorek, 9 Marzec 2021, 12:50
Szanowni Państwo,
Miło nam poinformować, że nasza placówka zgodziła się na udział w ogólnopolskiej akcji ekologiczno-edukacyjnej Tusz do paki.
Celem akcji jest wdrażanie dzieci do wyzwań związanych z ochroną środowiska z jednoczesnym kształtowaniem zachowań pro-społecznych i pro-pomocowych.
Beneficjentem akcji jest Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce.
W naszej placówce zostaną umieszczone pojemniki na zużyte tusze do drukarek ATRAMENTOWYCH do których dzieci mogą wrzucać puste tusze zużyte w domu lub pracy rodziców. Za każdorazowe przyniesienie i wrzucenie dostaną w nagrodę naklejkę z podziękowaniem. Organizator w imieniu dzieci przekazuje do TOZ co kwartał dużą ilość karmy dla bezdomnych zwierząt.

WAŻNE:
ZBIERAMY WYŁĄCZNIE TUSZE OD DRUKAREK ATRAMENTOWYCH NIE LASEROWYCH !!!!!!!!!
AKCJA MA CHARAKTER CIĄGŁY.
OBEJRZYJ 3 MINUTOWY FILMIK NAJLEPIEJ CAŁĄ RODZINĄ

Tutaj Film