Otrzymaliśmy dofinansowanie projektu w ramach RPO WM 2014-2020

W ramach działania 2.2 Podniesienie jakości oferty edukacyjnej ukierunkowanej na rozwój kompetencji kluczowych uczniów, oddziałanie 2.2.1 Podniesienie jakości oferty edukacyjnej ukierunkowanej na rozwój kompetencji kluczowych uczniów – projekty konkursowe, Nasza szkoła na początku bieżącego roku złożyła wniosek o dofinansowanie projektu pt. „Innowacyjnie i fantazyjnie”. W konkursie uzyskaliśmy 118,5 punktów tym samym zajmując 11 miejsce na 176 projektów oraz otrzymując dofinansowanie na projekt o wartości 425 302,52 zł z czego wkład z Unii Europejskiej stanowi 361 507,14 zł...więcej

Niedziela, 13 Wrzesień 2020, 20:58
Serdecznie zapraszamy chętnych uczniów do wspólnego redagowania szkolnej gazetki „InfoDwójka”!
Każdy może zostać redaktorem, wystarczy tylko interesować się tym, co się dzieje wokół nas.
Gazetka szkolna "InfoDwójka" to miesięcznik wydawany w naszej szkole. Jest ona redagowana przez zespół uczniów pod opieką nauczyciela bibliotekarza. "InfoDwójka" jest odzwierciedleniem życia naszej szkoły, tego co aktualnie się w niej dzieje. Wszystko widziane oczami uczniów, szczegółowo przez nich opisane i zilustrowane. Dodatkowo w gazetce umieszczane są zdjęcia z  wyjść, imprez i uroczystości szkolnych. Poza aktualnymi wydarzeniami "InfoDwójka" zawiera stałe rubryki, takie jak: "Kącik kulinarny”, „Polecany film”czy „Kącik historyczny” i wiele innych.
Redagowanie gazetki szkolnej pozwala rozwijać zainteresowania komputerowe i plastyczne, sprawia ogromną radość i daje satysfakcję. Z niecierpliwością oczekujemy kolejnego numeru.
Bliższe informacje – w bibliotece szkolnej!