WAŻNE   INFORMACJE

Zarządzenia Dyrektora

Przekazujemy tu wszystkie najważniejsze informacje dotyczące funkcjonowania
Szkoły Podstawowej nr 2 w Działdowie
w okresie pandemii COVID-19

Informujemy, że od 9 do 14 kwietnia br. w szkołach będzie trwać wiosenna przerwa świąteczna.

Aktualne Informacje

Najważniejsze informacje dotyczące koronowirusa COVID-19, uaktualniane na bieżąco na stronie ministerstwa.

Materiały dla Uczniów

Tu umieszczamy wszelkie informacje od nauczycieli dla uczniów i ich rodziców niezbędne w zdalnym nauczaniu
Szkoły zamknięte do 24 maja 2020 roku

Minister Edukacjiogłosił, że szkoły, żłobki, przedszkola zostaną zamknięte do 24 maja. Szef MEN zwrócił uwagę na to, że "obecne warunki nie pozwalają" na odwieszenie działalności wspomnianych placówek.
Od 16 do 18 czerwca przewidujemy przeprowadzenie egzaminów dla ósmoklasistów.

Poniedziałek, 2 Grudzień 2019, 20:56
W listopadzie w ramach kampanii Szkolny Tydzień dla Bezpieczeństwa wolontariusze z naszej szkoły przeprowadzili wśród uczniów klasy siódmej test o tematyce bezpieczeństwa. Podsumowanie testu odbędzie się podczas apelu szkolnego 22 grudnia.