Ważne komunikaty

Regulamin korzystania z telefonów komórkowych i innych urządzeń elektronicznych w Szkole Podstawowej z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie

Pobierz Plik:

Regulamin

Procedura przyprowadzania i odbierania dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie

Pobierz Plik:

Procedura

środa, 27 Listopad 2019, 08:37
Dnia 25 listopada 2019r. uczniowie klasy I „a” obchodzili wspólnie Dzień Pluszowego Misia.
Wręczenie nagród za aktywne czytelnictwo uczniów klasy I „a” oraz udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Panią Elżbietę Zakrzewską z Działdowskiej Kuźni Słowa w kategorii praca plastyczna do opowiadania o Kotku Filusiu.