WAŻNE   INFORMACJE

Zarządzenia Dyrektora

Przekazujemy tu wszystkie najważniejsze informacje dotyczące funkcjonowania
Szkoły Podstawowej nr 2 w Działdowie
w okresie pandemii COVID-19

Informujemy, że od 9 do 14 kwietnia br. w szkołach będzie trwać wiosenna przerwa świąteczna.

Aktualne Informacje

Najważniejsze informacje dotyczące koronowirusa COVID-19, uaktualniane na bieżąco na stronie ministerstwa.

Materiały dla Uczniów

Tu umieszczamy wszelkie informacje od nauczycieli dla uczniów i ich rodziców niezbędne w zdalnym nauczaniu
Szkoły zamknięte do 24 maja 2020 roku

Minister Edukacjiogłosił, że szkoły, żłobki, przedszkola zostaną zamknięte do 24 maja. Szef MEN zwrócił uwagę na to, że "obecne warunki nie pozwalają" na odwieszenie działalności wspomnianych placówek.
Od 16 do 18 czerwca przewidujemy przeprowadzenie egzaminów dla ósmoklasistów.

Czwartek, 14 Listopad 2019, 09:30
Klasa 6a tworzyła lapbooki, czyli "książki na kolanach". Choć twórcza praca nad tym zagadnieniem zajęła  sporo czasu uczniom, to sami nie uważali go za czas stracony.
Wszyscy stwierdzili, że treści zamieszczane na interaktywnych wklejkach zostaną dłużej w pamięci niż tradycyjna notatka.