Ważne komunikaty

Regulamin korzystania z telefonów komórkowych i innych urządzeń elektronicznych w Szkole Podstawowej z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie

Pobierz Plik:

Regulamin

Procedura przyprowadzania i odbierania dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie

Pobierz Plik:

Procedura

Czwartek, 14 Listopad 2019, 09:30
Klasa 6a tworzyła lapbooki, czyli "książki na kolanach". Choć twórcza praca nad tym zagadnieniem zajęła  sporo czasu uczniom, to sami nie uważali go za czas stracony.
Wszyscy stwierdzili, że treści zamieszczane na interaktywnych wklejkach zostaną dłużej w pamięci niż tradycyjna notatka.