WAŻNE   INFORMACJE

Zarządzenia Dyrektora

Przekazujemy tu wszystkie najważniejsze informacje dotyczące funkcjonowania
Szkoły Podstawowej nr 2 w Działdowie
w okresie pandemii COVID-19

Informujemy, że od 9 do 14 kwietnia br. w szkołach będzie trwać wiosenna przerwa świąteczna.

Aktualne Informacje

Najważniejsze informacje dotyczące koronowirusa COVID-19, uaktualniane na bieżąco na stronie ministerstwa.

Materiały dla Uczniów

Tu umieszczamy wszelkie informacje od nauczycieli dla uczniów i ich rodziców niezbędne w zdalnym nauczaniu
Szkoły zamknięte do 24 maja 2020 roku

Minister Edukacjiogłosił, że szkoły, żłobki, przedszkola zostaną zamknięte do 24 maja. Szef MEN zwrócił uwagę na to, że "obecne warunki nie pozwalają" na odwieszenie działalności wspomnianych placówek.
Od 16 do 18 czerwca przewidujemy przeprowadzenie egzaminów dla ósmoklasistów.

Poniedziałek, 11 Listopad 2019, 21:28
Podczas V Biegów Niepodległości bardzo dobrze zaprezentowali się nasi uczniowie biorący udział w zawodach.
Zarówno chłopcy jak i dziewczęta byli w czołówce swoich biegów, a Alicja Steyka zajęła I miejsce wśród dziewcząt.
Skład reprezentacji:
Alicja Steyka, Nikola Jankowiak, Kinga Pietuszko, Karolina Chechłowska, Julia Skibniewska, Antonina Kozłowska, Maja Białkowska, Oliwia Czarnecka, Alan Borkowski, Kacper Nowakowski, Oliwier Brandt, Xawier Samsel, Franciszek Kazimierczuk, Jakub Siergiej, Kacper Jarzynka.