Ważne komunikaty

Regulamin korzystania z telefonów komórkowych i innych urządzeń elektronicznych w Szkole Podstawowej z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie

Pobierz Plik:

Regulamin

Procedura przyprowadzania i odbierania dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie

Pobierz Plik:

Procedura

Poniedziałek, 11 Listopad 2019, 21:28
Podczas V Biegów Niepodległości bardzo dobrze zaprezentowali się nasi uczniowie biorący udział w zawodach.
Zarówno chłopcy jak i dziewczęta byli w czołówce swoich biegów, a Alicja Steyka zajęła I miejsce wśród dziewcząt.
Skład reprezentacji:
Alicja Steyka, Nikola Jankowiak, Kinga Pietuszko, Karolina Chechłowska, Julia Skibniewska, Antonina Kozłowska, Maja Białkowska, Oliwia Czarnecka, Alan Borkowski, Kacper Nowakowski, Oliwier Brandt, Xawier Samsel, Franciszek Kazimierczuk, Jakub Siergiej, Kacper Jarzynka.