środa, 6 Listopad 2019, 11:53
Chłopcy z klasy 7 i 8 zagrali w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej w dzisiejszym dniu. Poczatek zawodów był bardzo obiecujący dla naszych zawodników ale w miarę upływu czasu w szeregach naszej reprezentacyjnej drużyny pojawiły sie symptomy "zmęczenia".
Chłopcy zajęli II miejsce i zgodnie stwierdzili, że muszą zagrać mecz sparingowy z zdobywcami I miejsca w dzisiejszym turnieju  - ekipą z SP nr 4 w Działdowie.
Skład drużyny:
Karol Kowalkowski, Miłosz Czarnecki, Paweł Wójcik, Filip Kwiatkowski, Szymon Zyborowicz, Aleksander Włodarczyk, Mateusz Trybel, Wojciech Szynkiewicz, Dawid Dąbrowski, Kamil Pietuszko.

Galeria zdjęć z zawodów

Liczba odwiedzin: 205783