WAŻNE   INFORMACJE

Zarządzenia Dyrektora

Przekazujemy tu wszystkie najważniejsze informacje dotyczące funkcjonowania
Szkoły Podstawowej nr 2 w Działdowie
w okresie pandemii COVID-19

Informujemy, że od 9 do 14 kwietnia br. w szkołach będzie trwać wiosenna przerwa świąteczna.

Aktualne Informacje

Najważniejsze informacje dotyczące koronowirusa COVID-19, uaktualniane na bieżąco na stronie ministerstwa.

Materiały dla Uczniów

Tu umieszczamy wszelkie informacje od nauczycieli dla uczniów i ich rodziców niezbędne w zdalnym nauczaniu
Szkoły zamknięte do 24 maja 2020 roku

Minister Edukacjiogłosił, że szkoły, żłobki, przedszkola zostaną zamknięte do 24 maja. Szef MEN zwrócił uwagę na to, że "obecne warunki nie pozwalają" na odwieszenie działalności wspomnianych placówek.
Od 16 do 18 czerwca przewidujemy przeprowadzenie egzaminów dla ósmoklasistów.

Wtorek, 29 Październik 2019, 22:22
W dniach 25-26 października (z piątku na sobotę ) uczestniczyliśmy w wydarzeniu edukacyjno- wychowawczym skierowanym do wolontariuszy szkół podstawowych z powiatu działdowskiego. W ramach projektu "Wolontariusze Szkolnych Kół Caritas dla bezpieczeństwa środowisk szkolnych i senioralnych" Toruńskie i Działdowskie Centrum Caritas zorganizowało Noc Wolontariuszy, podczas której odbyły się warsztaty prowadzone przez: Funkcjonariuszy Policji na temat: „Odpowiedzialność prawna nieletnich oraz profilaktyka uzależnień” Funkcjonariuszy Straży Miejskiej na temat: „Bezpieczny Internet. Procedury postępowania w sytuacji zagrożenia dzieci i młodzieży przestępczością lub demoralizacją”
Funkcjonariuszy Straży Pożarnej na temat: „Bezpieczeństwo przeciwpożarowe”. Nie zabrakło również warsztatów integracyjnych ( karaoke, tańce integracyjne) oraz seansu filmowego. Z naszej szkoły w tym wydarzeniu brali udział Zuzia, Dominika, Julia, Lena, Maja, Tosia, Dominika, Aleks, Kacper, Igor i Mikołaj.