Wtorek, 29 Październik 2019, 22:22
W dniach 25-26 października (z piątku na sobotę ) uczestniczyliśmy w wydarzeniu edukacyjno- wychowawczym skierowanym do wolontariuszy szkół podstawowych z powiatu działdowskiego. W ramach projektu "Wolontariusze Szkolnych Kół Caritas dla bezpieczeństwa środowisk szkolnych i senioralnych" Toruńskie i Działdowskie Centrum Caritas zorganizowało Noc Wolontariuszy, podczas której odbyły się warsztaty prowadzone przez: Funkcjonariuszy Policji na temat: „Odpowiedzialność prawna nieletnich oraz profilaktyka uzależnień” Funkcjonariuszy Straży Miejskiej na temat: „Bezpieczny Internet. Procedury postępowania w sytuacji zagrożenia dzieci i młodzieży przestępczością lub demoralizacją”
Funkcjonariuszy Straży Pożarnej na temat: „Bezpieczeństwo przeciwpożarowe”. Nie zabrakło również warsztatów integracyjnych ( karaoke, tańce integracyjne) oraz seansu filmowego. Z naszej szkoły w tym wydarzeniu brali udział Zuzia, Dominika, Julia, Lena, Maja, Tosia, Dominika, Aleks, Kacper, Igor i Mikołaj.

Liczba odwiedzin: 205827