WAŻNE   INFORMACJE

Zarządzenia Dyrektora

Przekazujemy tu wszystkie najważniejsze informacje dotyczące funkcjonowania
Szkoły Podstawowej nr 2 w Działdowie
w okresie pandemii COVID-19

Organizacja roku szkolnego 2019/2020 do wakacji oraz letni wypoczynek

Aktualne Informacje

Najważniejsze informacje dotyczące koronowirusa COVID-19, uaktualniane na bieżąco na stronie ministerstwa.

Materiały dla Uczniów

Tu umieszczamy wszelkie informacje od nauczycieli dla uczniów i ich rodziców niezbędne w zdalnym nauczaniu
Szkoły zamknięte do 24 maja 2020 roku

Minister Edukacjiogłosił, że szkoły, żłobki, przedszkola zostaną zamknięte do 24 maja. Szef MEN zwrócił uwagę na to, że "obecne warunki nie pozwalają" na odwieszenie działalności wspomnianych placówek.
Od 16 do 18 czerwca przewidujemy przeprowadzenie egzaminów dla ósmoklasistów.

środa, 9 Październik 2019, 08:53
Dnia 4 października Szkoła Podstawowa nr 2 w Działdowie włączyła się w ogólnopolską akcję „Noc Bibliotek”, która w tym roku szkolnym przebiegała pod hasłem „Znajdźmy wspólny język”. Wieczorne spotkanie rozpoczęliśmy od wysłuchania opowiadania „Zaginiona sowa” przeczytanego przez samą autorkę tekstu i naszego gościa, p. Elżbietę Zakrzewską. Następnie udaliśmy się na poszukiwania „zaginionych sów”, które odnaleźć można było dopiero po odszyfrowaniu zadań. W miejscach ukrytych sów czekały na nas kolejne wyzwania. Zagraliśmy również w biblioteczne „Koło fortuny”, które w swoich hasłach zawierało przysłowia o mądrości. Pozostając w tej tematyce bawiliśmy się też wspólnie wykonując interaktywne quizy z wykorzystaniem aplikacji kahoot. Oglądaliśmy również film familijny „Ptyś i Bill” ukazujący w uroczy sposób przyjaźń między człowiekiem a zwierzęciem. Podczas spotkania nie zabrakło nocnego zwiedzania szkoły oraz radosnej sesji zdjęciowej.
„Noc Bibliotek”okazała sięwspaniałą imprezą literacką, która pokazała, jak ciekawym, przyjaznym i otwartym miejscem jest szkolna biblioteka.