WAŻNE   INFORMACJE

Zarządzenia Dyrektora

Przekazujemy tu wszystkie najważniejsze informacje dotyczące funkcjonowania
Szkoły Podstawowej nr 2 w Działdowie
w okresie pandemii COVID-19

Organizacja roku szkolnego 2019/2020 do wakacji oraz letni wypoczynek

Aktualne Informacje

Najważniejsze informacje dotyczące koronowirusa COVID-19, uaktualniane na bieżąco na stronie ministerstwa.

Materiały dla Uczniów

Tu umieszczamy wszelkie informacje od nauczycieli dla uczniów i ich rodziców niezbędne w zdalnym nauczaniu
Szkoły zamknięte do 24 maja 2020 roku

Minister Edukacjiogłosił, że szkoły, żłobki, przedszkola zostaną zamknięte do 24 maja. Szef MEN zwrócił uwagę na to, że "obecne warunki nie pozwalają" na odwieszenie działalności wspomnianych placówek.
Od 16 do 18 czerwca przewidujemy przeprowadzenie egzaminów dla ósmoklasistów.

Wtorek, 1 Październik 2019, 14:39
W chłodny i wietrzny dzień 1 października nasze piłkarki wzięły udział w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej 6-cio Osobowej Dziewcząt.
Uczennice Naszej szkoły zaprezentowały się z jak najlepszej strony a ich zaangażowanie i determinacja doprowadziła ekipę do zdobycia III miejsca podczas Turnieju.
Dziewczyny bardzo poważnie potraktowały swój udział w zawodach i pokazały, że w przyszłości mogą wiele "namieszać" w tej zespołowej grze sportowej.
Skład drużyny: Oliwia Ważna, Patrycja Dymczyk (nagroda od organizatora dla najlepszego bramkarza), Kasia Karczewska, Daria Machujska, Martyna Majerska, Zuzia Muszyńska, Oliwia Nowocińska, Amelia Sikorska, Marysia Szymańska, Eliza Morka, Nikola Jankowiak.
Nauczyciel opiekun: B.Ozga